Sytuacja na rynku kołder i pościeli – zima 2023

Nadchodzi zima, co wiąże się z krótszymi dniami i spadkiem temperatur. W tym wypadku każdy Polak powinien zadbać o zakup solidnej kołdry zimowej, która zapewni komfort każdej nocy. W zimowe noce ogromne znaczenie ma wygodny sen. Najlepszą jakość snu odczujemy wtedy, gdy zachowamy komfort cieplny. Jak wybrać zimową kołdrę? Czym cechują się kołdry Ludwika?

Kołdra zimowa powinna doskonale spełniać nasze oczekiwania. Taki produkt musi bazować na wysokiej jakości i precyzji wykonania. Niezwykle popularne w ostatnim czasie są kołdry Ludwika. To bezpieczne i komfortowe rozwiązanie, które pozwala zmniejszyć ogrzewanie na noc. W efekcie zaoszczędzimy także na kosztach za ogrzewanie domu. Okazuje się, że zainteresowanie kołdrami zimowymi cały czas rośnie. “Porównując sprzedaż rok do roku już w pierwszym tygodniu września sprzedaliśmy trzy razy więcej kołder zimowych niż w ciągu całego września 2021” – mówi Małgorzata Zmuda ze sklepu internetowego Pościel To. Jest to cenna informacja mówiąca o tym, że coraz chętniej sięgamy po kołdry ekonomiczne i wygodne. Markowa kołdra będzie nam służyć przez kilka sezonów. Nic więc dziwnego, że klienci masowo ruszają do sklepów i dokonują zakupów online, wybierając kołdry Ludwika.

Podczas zakupu musimy pamiętać o odpowiednim wypełnieniu kołdry zimowej. Najcieplejszą wersją jest puchowa kołdra. Luksusowo prezentuje się gęsi puch, dając nam ciepło nawet w najzimniejsze noce. Poza tym, taka kołdra zimowa pozwala skórze oddychać i odprowadza nadmiar wilgoci. Wypełnienie w formie gęsiego puchu jest niezwykle ekologiczne i naturalne. Nie bez znaczenia są też nieco cięższe kołdry z pierza. Mają one liczne właściwości termoizolacyjne. Co jeszcze znajdziemy na rynku? Kołdry zimowe z alpaki mogą mieć wypełnienie wełniane, do którego runo jest pozyskiwane z różnych zwierząt. Zazwyczaj wypełnienie stawia na odmiany owiec i wielbłądów – https://posciel.to/koldry-z-alpaki. Najważniejsze atuty to:

  • sprężystość,
  • zachowanie ciepła,
  • hipoalergiczność.

Eleganckim gatunkiem wypełnienia wełnianego jest kaszmir. Kołdra tego typu doskonale izoluje ciepło, jest przyjemna w dotyku i lekka. Klienci chętnie dobierają także włókna poliestrowe. Skręcone włókna sprawiają, ze kołdra zimowa jest elastyczna, lekka i antystatyczna. Dzięki temu dobrze izoluje ciepło. Nawet alergicy skorzystają z takiego rozwiązania.

Kiedy powinniśmy zmienić kołdrę? Kołdrę należy zmienić na zimową wtedy, gdy temperatura w nocy w pomieszczeniu spada poniżej 20 stopni Celsjusza. Kołdry zimowe są gwarancją zachowania ciepła podczas zimnych nocy. W ostatnim czasie chłód coraz mocniej daje nam się we znaki, dlatego warto już teraz zakupić kołdry Ludwika. Inwestycja w nową kołdrę zapewnia komfort i upragnione ciepło podczas nocnego wypoczynku. Dzięki kołdrze nie trzeba dodatkowo stosować koca lub narzuty. Plusem jest też to, że zimowe kołdry pozwalają ekonomicznie zarządzać ogrzewaniem w domu. Można zmniejszyć zakres ogrzewania w trakcie nocnego snu domowników. Polska marka kołder stawia na połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny.

 

Total
0
Shares
Prev
Kosz prezentowy jak zrobić?

Kosz prezentowy jak zrobić?

Ekskluzywne kosze prezentowe to wspaniały pomysł na upominek dla bliskiej osoby,

Next
Gadżety reklamowe do telefonu – idealny sposób na wypromowanie firmy

Gadżety reklamowe do telefonu – idealny sposób na wypromowanie firmy

Gadżety reklamowe dzielą się obecnie na wiele różnych kategorii, a od