Informator - Obszar ograniczonego użytkowania dla Portu Lotniczego im. F.Chopina w Warszawie
Obszar ograniczonego użytkowania
4 sierpnia 2011 roku uprawomocniła się uchwała określająca granice Obszaru Ograniczonego Użytkowania dla Lotniska Chopina. Lotnisko przygotowało dla mieszkańców gmin i dzielnic Obszaru specjalny pakiet informacyjny o zasadach składania i rozpatrywania wniosków o wykonanie izolacji akustycznych oraz innych roszczeń w związku z ustanowieniem OOU . Wnioski można składać przez dwa lata od uprawomocnienia się uchwały.
Wszystkie informacje udostępnione zostały na stronie internetowej www.odpowiedzialnelotnisko.pl z której można pobrać formularz dla mieszkańców oraz zasady jego składania i rozpatrywania wniosków. Na stronie można również zapoznać się z pełną treścią uchwały Sejmiku, dowiedzieć się, jakie prawa nabywają na jej podstawie mieszkańcy dzielnic i miejscowości położonych w pobliżu warszawskiego lotniska.
Lotnisko Chopina udostępniło mieszkańcom OOU dwa dodatkowe źródła informacji: infolinię telefoniczną oraz plakaty i ulotki o zasadach wykonania izolacji akustycznej. Wspomniane materiały są dostępne w Urzędzie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy od początku września 2011 roku ( w Wydziale Obsługi Mieszkańców) Wszystkie pytania należy kierować na adres poczty elektronicznej:Wszystkie pytania należy kierować na adres poczty elektronicznej: odpowiedzialnelotnisko@polish-airports.com lub adres korespondencyjny P.P. „Porty Lotnicze”, ul. 17 Stycznia 49, 02-146 Warszawa.
Opublikowano: środa 15 lutego 2012 / Wprowadził: rtr 

 
© Copyright 2004-2020, Urząd m.st. Warszawy dla Dzielnicy Ursus - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś problem!