Radni Dzielnicy Ursus

 brak foto
Piotr Adamus
  • lista:
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail: padamus@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1966-04-04, Warszawa
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Medyczna w Warszawie
Zawód: lekarz – specjalista medycyny rodzinnej

Dyżury radnego.




 brak foto
Urszula Bodych
  • lista:
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail: ubodych@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1953-07-06, Żyrardów
Stan cywilny: mężatka
Wykształcenie: średnie
Ukończona szkoła: Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
Zawód: rejestrator medyczny

Dyżury radnego.




 brak foto
Adam Chmielewski
  • lista:
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail: achmielewski@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1968-04-10, Żyrardów
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód: nauczyciel

Dyżury radnego.




 brak foto
Paweł Dilis
Wiceprzewodniczący Rady
  • lista:
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail: pdilis@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1973-12-11, Warszawa
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Medyczna w Warszawie
Zawód: lekarz

Dyżury radnego.




 brak foto
Dariusz Grylak
  • lista:
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail: dgrylak@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Dyżury radnego.




 brak foto
Marianna Jaguścik
  • lista:
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail: mjaguscik@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1950-07-05, Ławki
Stan cywilny: mężatka
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Uniwersytet Łódzki
Zawód: mgr chemi

Dyżury radnego.




 brak foto
Maciej Jakaczyński
  • lista:
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail: mjakaczynski@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Dyżury radnego.




 brak foto
Stanisław Jasiński
  • lista:
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail: sjasinski@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1954-12-15, Zakrzewek
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Politechnika Warszawska, studia podyplomowe Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie, studia podyplomowe Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Zawód: inżynier

Dyżury radnego.




 brak foto
Dawid Kacprzyk
  • lista:
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail: dkacprzyk@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Dyżury radnego.




 brak foto
Anna Kałużna
  • lista:
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail: akaluzna@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Dyżury radnego.




 brak foto
Wanda Kopcińska
  • lista:
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail: wkopcinska@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1950-04-09, Radzikowo Stare
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód: nauczyciel

Dyżury radnego.




 brak foto
Wiesław Krzemień
  • lista:
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-21 (wybrany na Zastępcę Burmistrza Dzielnicy)
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail: @
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Dyżury radnego.




 brak foto
Jacek Lesiak
  • lista:
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail: jlesiak@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Dyżury radnego.




 brak foto
Anna Lewandowska
Wiceprzedwodnicząca Rady
  • lista:
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail: alewandowska@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1972-07-26, Kutno
Stan cywilny: mężatka
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: SGGW, studia podyplomowe Uniwersytet Warszawski
Zawód: nauczuciel

Dyżury radnego.




 brak foto
Kazimierz Markowski
  • lista:
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail: kmarkowski@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1972-12-26, Biała Podlaska
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Podlaska w Siedlcach, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Zawód: informatyk

Dyżury radnego.




 brak foto
Maria Miszkiewicz
Wiceprzewodnicząca Rady
  • lista:
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail: mmiszkiewicz@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1959-01-25, Warszawa
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, Wydział Prawa i Administracji
Zawód: magister administracji publicznej

Dyżury radnego.




 brak foto
Marek Mucha
  • lista:
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail: mmucha@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Dyżury radnego.




 brak foto
Łukasz Nejman
  • lista:
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail: lnejman@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1992-06-10, Warszawa
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Obrony Narodowej, Uniwersytet Warszawski
Zawód:

Dyżury radnego.




 brak foto
Michał Osiński
  • lista:
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail: mosinski@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Dyżury radnego.




 brak foto
Dariusz Pastor
Przewodniczący Rady
  • lista:
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail: dpastor@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Dyżury radnego.




 brak foto
Grzegorz Puchalski
  • lista:
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail: gpuchalski@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Dyżury radnego.




 brak foto
Kazimierz Sternik
  • lista:
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-21 (wybrany na Zastępcę Burmistrza Dzielnicy)
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail: @
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Dyżury radnego.




 brak foto
Aneta Wachnicka
  • lista:
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2018-11-13
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail: awachnicka@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Dyżury radnego.



 
© Copyright 2004-2018, Urząd m.st. Warszawy dla Dzielnicy Ursus - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś problem!