NULL
Radni Dzielnicy Ursus

 brak foto
Piotr Adamus
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail: padamus@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1966-04-04, Warszawa
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Medyczna w Warszawie
Zawód: lekarz

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Kolorowa” przy ul. Sosnkowskiego 16 w pok. 131, godz. 18:00 – 19:00 w dniach: 2 lutego, 15 marca, 3 maja, 17 maja oraz po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484436070.



 brak foto
Urszula Bodych
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail: ubodych@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1953-07-06, Żyrardów
Stan cywilny: mężatka
Wykształcenie: średnie
Ukończona szkoła: Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
Zawód: rejestrator medyczny

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Miś” przy ul. Zagłoby 17, w pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17:00 – 18:00 oraz Biuro Poselskie przy Placu Tysiąclecia, ul. Bohaterów Warszawy 9, w trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00.
Dyżury są odwołane w dni, w których odbywają się obrady Komisji lub Sesji Rady Dzielnicy.



 brak foto
Adam Chmielewski
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail: achmielewski@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1968-04-10, Żyrardów
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód: nauczyciel

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Miś” przy ul. Zagłoby 17, Klub Edukacji Samorządowej w godz. 18:00 – 19:00 w dniach 19 stycznia, 16 lutego, 15 marca, 19 kwietnia, 17 maja oraz po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484436070.



 brak foto
Jolanta Dąbek
  • lista: Radna niezrzeszona
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail: jdabek@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1966-02-24, Kraśnik Fabryczny
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie
Zawód: pedagog

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Miś” przy ul. Zagłoby 17, po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484436070.



 brak foto
Tomasz Dąbrowski
  • lista: Razem dla Ursusa
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail: tdabrowski@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1975-03-17, Ostrów Mazowiecka
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Lądowej
Zawód: inżynier budownictwa lądowego

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Kolorowa” przy ul. Sosnkowskiego 16 w pok. 131 w godz. 18:00 – 19:00 w dniach: 5 stycznia, 16 lutego, 5 kwietnia.



 brak foto
Paweł Dilis
Wiceprzewodniczący
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail: pdilis@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1973-12-11, Warszawa
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Medyczna w Warszawie
Zawód: lekarz

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22)4436070



 brak foto
Stanisław Dratkiewicz
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail: sdratkiewicz@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1966-05-08, Głowno
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, podyplomowe - Uniwersytet Warszawski
Zawód: specjalista ds. regulacji rynku telekomunikacyjnego

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Biuro Poselskie przy Placu Tysiąclecia, ul. Bohaterów Warszawy 9, w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca w godz. 18:00 – 20:00 oraz po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484786070.
Dyżury są odwołane w dni, w których odbywają się obrady Komisji lub Sesji Rady Dzielnicy.



 brak foto
Robert Faliszewski
Wiceprzewodniczący
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail: rfaliszewski@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1976-09-14, Lublin
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie,
Wyższa Szkoła Menadżerska w Warszawie
Zawód: przedsiębiorca

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

W środy w Urzędzie Dzielnicy w pok. nr 101 na I piętrze w godz.14:00 – 16:00 oraz po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22)4436070



 brak foto
Dariusz Grylak
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail: dgrylak@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Biuro Poselskie przy Placu Tysiąclecia, ul. Bohaterów Warszawy 9, w drugą i czwartą środę miesiąca w godz. 18:00 - 19:00.
Dyżury są odwołane w dni, w których odbywają się obrady Komisji lub Sesji Rady Dzielnicy.



 brak foto
Waldemar Humięcki
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail: whumiecki@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1962-04-07, Ciechanów
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Rolniczo – Techniczna w Olsztynie
Zawód:

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Miś” przy ul. Zagłoby 17 oraz Biuro Poselskie przy Placu Tysiąclecia, ul. Bohaterów Warszawy 9 po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484436070
Dyżury są odwołane w dni, w których odbywają się obrady Komisji lub Sesji Rady Dzielnicy.



 brak foto
Marianna Jaguścik
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail: mjaguscik@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1950-07-05, Ławki
Stan cywilny: mężatka
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Uniwersytet Łódzki
Zawód: mgr chemi

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Kolorowa” przy ul. Sosnkowskiego 16 w pok. 131, po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484436070.



 brak foto
Irena Anna Jarzębak
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2017-08-24
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail: ajarzebak@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny: mężatka
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Wyższa Szkoła Ekonomiczna, liczne studia podyplomowe
Zawód: nauczyciel, menager, przewodnik po Warszawie

Dyżury radnego.




 brak foto
Stanisław Jasiński
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail: sjasinski@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1954-12-15, Zakrzewek
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Politechnika Warszawska, studia podyplomowe Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie, studia podyplomowe Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Zawód: inżynier

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Biuro Poselskie przy Placu Tysiąclecia, ul. Bohaterów Warszawy 9, w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00.
Dyżury są odwołane w dni, w których odbywają się obrady Komisji lub Sesji Rady Dzielnicy.



 brak foto
Wanda Kopcińska
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail: wkopcinska@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1950-04-09, Radzikowo Stare
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód: nauczyciel

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Miś” przy ul. Zagłoby 17, Klub Edukacji Samorządowej w godz. 18:00 – 19:00 w dniach 5: stycznia, 2 lutego, 1 marca, 5 kwietnia, 3 maja oraz po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484436070.



 brak foto
Wiesław Krzemień
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2014-12-08 (wybrany na Zastępcę Burmistrza Dzielnicy)
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail: wkrzemien@um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1956-09-21, Olkusz
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Wyższa Szkoła Inżynierska w Opolu (obecnie Politechnika Opolska)
Zawód: inżynier mechanik

Dyżury radnego.




 brak foto
Anna Lewandowska
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2015-01-15
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail: alewandowska@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1972-07-26, Kutno
Stan cywilny: mężatka
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: SGGW, studia podyplomowe Uniwersytet Warszawski
Zawód: nauczuciel

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Kolorowa” przy ul. Sosnkowskiego 16 w pok. 131, godz. 18:00 – 19:00 w dniach: 19 stycznia, 1 marca, 19 kwietnia oraz po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484436070.



 brak foto
Henryk Linowski
Przewodniczący
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2017-06-07 (zgon)
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail: @
Data i miejsce urodzenia: 1932-09-27, Białystok
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Uniwersytet Warszawski
Zawód: geofizyk

Dyżury radnego.




 brak foto
Kazimierz Markowski
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail: kmarkowski@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1972-12-26, Biała Podlaska
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Podlaska w Siedlcach, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Zawód: informatyk

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Kolorowa” przy ul. Sosnkowskiego 16 w pok. 131, po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484436070.



 brak foto
Maria Miszkiewicz
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail: mmiszkiewicz@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1959-01-25, Warszawa
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, Wydział Prawa i Administracji
Zawód: magister administracji publicznej

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Kolorowa” przy ul. Sosnkowskiego 16 w pok. 131, po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484436070.



 brak foto
Łukasz Nejman
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail: lnejman@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1992-06-10, Warszawa
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Obrony Narodowej, Uniwersytet Warszawski
Zawód:

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Biuro Poselskie przy Placu Tysiąclecia, ul. Bohaterów Warszawy 9, w drugi i czwarty czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00.
Dyżury są odwołane w dni, w których odbywają się obrady Komisji lub Sesji Rady Dzielnicy.



 brak foto
Dariusz Pastor
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail: dpastor@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Kolorowa” przy ul. Sosnkowskiego 16 w pok. 131, po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484436070.



 brak foto
Grzegorz Puchalski
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail: gpuchalski@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Miś” przy ul. Zagłoby 17, w trzeci wtorek miesiąca w godz. 17:00 – 18:00 oraz Biuro Poselskie przy Placu Tysiąclecia, ul. Bohaterów Warszawy 9, w czwarty wtorek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00.
Dyżury są odwołane w dni, w których odbywają się obrady Komisji lub Sesji Rady Dzielnicy.



 brak foto
Ryszard Rogal
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail: rrogal@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Biuro Poselskie przy Placu Tysiąclecia, ul. Bohaterów Warszawy 9, w pierwszy wtorek oraz w pierwszą i trzecią środę miesiąca w godz. 18:00 - 19:00.
Dyżury są odwołane w dni, w których odbywają się obrady Komisji lub Sesji Rady Dzielnicy.



 brak foto
Aneta Wachnicka
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail: awachnicka@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Kolorowa” przy ul. Sosnkowskiego 16 w pok. 131, po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484436070.



 brak foto
Rafał Włodarczyk
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail: rwlodarczyk@radni.um.warszawa.pl
Data i miejsce urodzenia: 1985-01-26, Warszawa
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Uniwersytet Warszawski Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych
Zawód: politolog

Przynależność do komisji:

Dyżury radnego.

Dom Kultury „Miś” przy ul. Zagłoby 17, po uprzednim umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady Dzielnicy tel. +484436070.


 
© Copyright 2004-2017, Urząd m.st. Warszawy dla Dzielnicy Ursus - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś problem!