Radni Dzielnicy Ursus

 brak foto
Piotr Adamus
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1966-04-04, Warszawa
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Medyczna w Warszawie
Zawód: lekarz – specjalista medycyny rodzinnej

Przynależność do komisji:




 brak foto
Urszula Bodych
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1953-07-06, Żyrardów
Stan cywilny: mężatka
Wykształcenie: średnie
Ukończona szkoła: Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
Zawód: rejestrator medyczny

Przynależność do komisji:




 brak foto
Adam Chmielewski
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1968-04-10, Żyrardów
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód: nauczyciel

Przynależność do komisji:




 brak foto
Jolanta Dąbek
  • lista: Stowarzyszenie na rzecz nowej Konstytucji Kukiz`15
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1966-02-24, Kraśnik Fabryczny
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie
Zawód: pedagog

Przynależność do komisji:




 brak foto
Tomasz Dąbrowski
  • lista: Razem dla Ursusa
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1975-03-17, Ostrów Mazowiecka
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Lądowej
Zawód: inżynier budownictwa lądowego

Przynależność do komisji:




 brak foto
Paweł Dilis
Wiceprzewodniczący
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1973-12-11, Warszawa
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Medyczna w Warszawie
Zawód: lekarz

Przynależność do komisji:




 brak foto
Stanisław Dratkiewicz
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1966-05-08, Głowno
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, podyplomowe - Uniwersytet Warszawski
Zawód: specjalista ds. regulacji rynku telekomunikacyjnego

Przynależność do komisji:




 brak foto
Robert Faliszewski
Wiceprzewodniczący
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1976-09-14, Lublin
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie,
Wyższa Szkoła Menadżerska w Warszawie
Zawód: przedsiębiorca

Przynależność do komisji:




 brak foto
Dariusz Grylak
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Waldemar Humięcki
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1962-04-07, Ciechanów
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Rolniczo – Techniczna w Olsztynie
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Marianna Jaguścik
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1950-07-05, Ławki
Stan cywilny: mężatka
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Uniwersytet Łódzki
Zawód: mgr chemi

Przynależność do komisji:




 brak foto
Irena Anna Jarzębak
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2017-08-24
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny: mężatka
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Wyższa Szkoła Ekonomiczna, liczne studia podyplomowe
Zawód: nauczyciel, menager, przewodnik po Warszawie

Przynależność do komisji:




 brak foto
Stanisław Jasiński
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 2
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1954-12-15, Zakrzewek
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Politechnika Warszawska, studia podyplomowe Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie, studia podyplomowe Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Zawód: inżynier

Przynależność do komisji:




 brak foto
Wanda Kopcińska
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1950-04-09, Radzikowo Stare
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód: nauczyciel

Przynależność do komisji:




 brak foto
Wiesław Krzemień
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2014-12-08 (wybrany na Zastępcę Burmistrza Dzielnicy)
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1956-09-21, Olkusz
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Wyższa Szkoła Inżynierska w Opolu (obecnie Politechnika Opolska)
Zawód: inżynier mechanik



 brak foto
Anna Lewandowska
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2015-01-15
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1972-07-26, Kutno
Stan cywilny: mężatka
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: SGGW, studia podyplomowe Uniwersytet Warszawski
Zawód: nauczuciel

Przynależność do komisji:




 brak foto
Kazimierz Markowski
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1972-12-26, Biała Podlaska
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Podlaska w Siedlcach, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Zawód: informatyk

Przynależność do komisji:




 brak foto
Maria Miszkiewicz
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1959-01-25, Warszawa
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, Wydział Prawa i Administracji
Zawód: magister administracji publicznej

Przynależność do komisji:




 brak foto
Łukasz Nejman
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1992-06-10, Warszawa
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Obrony Narodowej, Uniwersytet Warszawski
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Dariusz Pastor
Przewodniczący
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 4
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Grzegorz Puchalski
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Ryszard Rogal
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy: 3
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Aneta Wachnicka
  • lista: Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Rafał Włodarczyk
  • lista: Stowarzyszenie na rzecz nowej Konstytucji Kukiz`15
  • okręg wyborczy: 1
  • wybrany(a) dnia: 2014-11-16
  • mandat wygaszony dnia: 2018-11-12
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1985-01-26, Warszawa
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Uniwersytet Warszawski Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych
Zawód: politolog

Przynależność do komisji:



 
© Copyright 2004-2019, Urząd m.st. Warszawy dla Dzielnicy Ursus - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś problem!