Radni Dzielnicy Ursus

 brak foto
Piotr Adamus
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1966-04-04, Warszawa
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Medyczna w Warszawie
Zawód: lekarz

Przynależność do komisji:




 brak foto
Andrzej Białek
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1945-12-23,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Teresa Bogucka-Szczęsnowicz
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1940-01-10, Cietrzewki - Ostrów Mazowiecki
Stan cywilny: mężatka
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Medyczna
Zawód: Lekarz

Przynależność do komisji:




 brak foto
Adam Chmielewski
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1968-04-10,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Bogusław Dąbrowski
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1936-10-18,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Stanisław Dratkiewicz
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1966-05-08, Głowno
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, podyplomowe - Uniwersytet Warszawski
Zawód: specjalista ds. regulacji rynku telekomunikacyjnego

Przynależność do komisji:




 brak foto
Katarzyna Fliszkiewicz
  • lista:
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia:
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Dariusz Grylak
Wiceprzewodniczący
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1970-02-27, Siedlce
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: SGH w Warszawie
Zawód: bankowiec

Przynależność do komisji:




 brak foto
Henryk Grzegrzółka
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1947-09-14, Zambrzyków Stary
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: średnie
Ukończona szkoła: Technikum Mechaniczne w Ursusie
Zawód: licencjonowany zarządca nieruchomości

Przynależność do komisji:




 brak foto
Waldemar Humięcki
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 4 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1962-04-07, Ciechanów
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Rolniczo – Techniczna w Olsztynie
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Stanisław Jasiński
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1954-12-15, Zakrzewek
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Politechnika Warszawska, studia podyplomowe Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie, studia podyplomowe Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Zawód: inżynier

Przynależność do komisji:




 brak foto
Joanna Jerzyńska
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1940-01-13, Zduny
Stan cywilny: wolny
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Akademia Medyczna w Warszawie
Zawód: lekarz

Przynależność do komisji:




 brak foto
Wanda Kopcińska
Wiceprzewodnicząca
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1950-04-09, Radzikowo Stare
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód: nauczyciel

Przynależność do komisji:




 brak foto
Wiesław Krzemień
  • lista:
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia:
  • staż radnego: 5 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:



 brak foto
Henryk Linowski
Przewodniczący
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1932-09-27, Białystok
Stan cywilny: żonaty
Wykształcenie: wyższe
Ukończona szkoła: Uniwersytet Warszawski
Zawód: geofizyk

Przynależność do komisji:




 brak foto
Elżbieta Maciejewska
  • lista: Sojusz Lewicy Demokratycznej - UP
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1949-06-18,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Iwona Molenda
  • lista:
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia:
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Jerzy Molski
  • lista: Sojusz Lewicy Demokratycznej - UP
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1932-11-15,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Tadeusz Nowakowski
  • lista: Sojusz Lewicy Demokratycznej - UP
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1940-01-02,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Romuald Okrasa
  • lista:
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia:
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: ,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Stanisław Pęziński
  • lista: Sojusz Lewicy Demokratycznej - UP
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1955-04-08,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Teresa Puchalska
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 2 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1959-08-16,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Bolesław Staniszewski
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1940-03-13,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Kazimierz Sternik
  • lista: Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 3 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1960-11-12,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:




 brak foto
Mirosław Topolski
  • lista: Prawo i Sprawiedliwość
  • okręg wyborczy:
  • wybrany(a) dnia: 2002-11-18
  • mandat wygaszony dnia: 2006-11-27
  • staż radnego: 1 kadencje

  e-mail:
Data i miejsce urodzenia: 1954-11-07,
Stan cywilny:
Wykształcenie:
Ukończona szkoła:
Zawód:

Przynależność do komisji:



 
© Copyright 2004-2019, Urząd m.st. Warszawy dla Dzielnicy Ursus - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś problem!